TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Vtáčie dobrodružstvá

Vtáčie dobrodružstvá
-5%
Vtáčie dobrodružstvá
Vtáčie dobrodružstvá (Čo mal holub Lubo za lubom) je vtipný príbeh pre deti od 6 rokov. Detský čitateľ sa v ňom stretáva nielen s hlavným hrdinom Lubom, ale aj ostatnými vtákmi, ktorým dáva autorka zaujímavé charakteristiky a typické črty, ktoré im z
Viac
7,90 
7,51
Od: 07.01.2022   Do vypredania zásob!
Podrobnosti
Vtáčie dobrodružstvá (Čo mal holub Lubo za lubom) je vtipný príbeh pre deti od 6 rokov. Detský čitateľ sa v ňom stretáva nielen s hlavným hrdinom Lubom, ale aj ostatnými vtákmi, ktorým dáva autorka zaujímavé charakteristiky a typické črty, ktoré im zodpovedajú aj v skutočnosti. Čitateľ sa cez jednotlivé príbehy, ktoré budú zaujímavo ilustrované nielen zabaví, ale veľa vecí aj naučí (či už o vtákoch, prírode, láske, dôležitosti starať sa o domácich miláčikov – “nielen radosť, ale aj starosť”…). V závere je špeciálna časť venovaná 15 druhom vtákom, s ktorými sa mal čitateľ možnosť zoznámiť v príbehu. Ku každému z nich bude priradený obrázok s ilustráciou konkrétneho druhu vtáka.

Holub Lubo sa s ďalšími holubmi pripravuje na preteky. Prvýkrát bude mnoho kilometrov vzdialený z domova, od chovateľa Ruda, jeho vnúčika Rudka aj od svojej milej. Ako ich zvládne? Čo sa mu prihodí počas letu? S kým sa zoznámi, kde sa ocitne a ako nakoniec uspeje v pretekoch?
Všetko sa dozviete v pútavej knihe plnej prekvapení, krásnych ilustrácií a príbehov zo života našich vtáčích priateľov.

Ilustrovala Hedviga Gutierrez

Pre čitateľov od 6 rokov
Viac o produkte
EAN kódok
9788055168944
Vydavateľstvo
IKAR
Autor
Ďuričová Ivona
Rok vydania
2019.11.04.
Kód tovaru
0204263
Podobné produkty