TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Top kuchyňa /13/

Top kuchyňa /13/
-5%
Top kuchyňa /13/
Exkluzívne tipy a rady pre vašu kuchyňu.

Ročenka TOP Kuchyňa prichádza na trh už vo svojom 13 ročníku pričom poskytuje mnoho námetov a inšpirácií pre záujemcov o nábytok a najmä kuchynský nábytok.
Publikácia prináša zaujímavosti z niekoľkých významn
Viac
1,96 
1,86
Od: 07.01.2022   Do vypredania zásob!
Podrobnosti
Exkluzívne tipy a rady pre vašu kuchyňu.

Ročenka TOP Kuchyňa prichádza na trh už vo svojom 13 ročníku pričom poskytuje mnoho námetov a inšpirácií pre záujemcov o nábytok a najmä kuchynský nábytok.
Publikácia prináša zaujímavosti z niekoľkých významných svetových veľtrhov zameraných na nábytok a kuchyne. Informuje o zaujímavých novinkách z týchto výstav doplnených veľkými fotografiami, či už z oblasti dizajnu, materiálového vybavenia a fascinujúcich nových povrchov. Nezabúda ani na prehliadku najzaujímavejších inovácií a nápadov pre kuchynské spotrebiče.
Nové trendy a nápady pre zostavenie kuchyne opisujú v zaujímavých článkoch interiérový dizajnéri.

Editoriál:
Rozmýšľali ste niekedy nad tým, koľko miesta potrebujete, aby ste boli vo svojej kuchyni spokojní? Nestačí vám ani veľkosť závodnej kuchyne, alebo sa cítite dobre aj v minikuchynke s pár poličkami? Ja patrím do prvej skupiny. Moja kuchyňa je veľká dosť, ale stále mám pocit, že by som potrebovala väčšiu. Je to preto, že ju neustále zahlcujem množstvom nepotrebných zbytočností. Veď čo keby sa mi ešte niekedy zišli? Keby som vyhodila veci, ktoré som aspoň rok nepoužila, verím tomu, že moja kuchyňa by bola poloprázdna. Našťastie výrobcovia myslia aj na takých ľudí, ako som ja. Spájajú množstvo funkcií do jedného spotrebiča, čím nám šetria miesto, čas a aj peniaze. Už je len na nás, aby sme ušetrený priestor efektívne využili, … napríklad nejakou super „vychytávkou“?
Pevne verím, že či je vaša kuchyňa veľká, alebo mini, nájdete pre ňu to správne vybavenie. Určite vám s tým môže pomôcť aj nové číslo Top kuchyne, ktoré držíte v rukách. Je plné inšpiratívnych dizajnov a do detailov premyslených spotrebičov, ktoré vám uľahčia život. Želám vám príjemné čítanie a čo najviac šťastných chvíľ vo vašej kuchyni.
Redaktorka Lucia Šimková
Viac o produkte
EAN kódok
9788089470327
Vydavateľstvo
UV GROUP
Autor
Kolektív
Rok vydania
2019.11.21.
Kód tovaru
0622909
Podobné produkty