TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Slečna Merkelová: Vražda na zámku

Slečna Merkelová: Vražda na zámku
Slečna Merkelová: Vražda na zámku
Ako by sa dal lepšie stráviť dôchodok než v pokojnom, malebnom prostredí? Kancelárka je na zaslúženom odpočinku už šesť týždňov a s manželom a mopslíkom sa presťahovala do Kleinfreudenstadtu pri krásnom jazere Dumpfsee. Po rušnom živote v Berlíne je
Viac
15,90
Podrobnosti
Ako by sa dal lepšie stráviť dôchodok než v pokojnom, malebnom prostredí? Kancelárka je na zaslúženom odpočinku už šesť týždňov a s manželom a mopslíkom sa presťahovala do Kleinfreudenstadtu pri krásnom jazere Dumpfsee. Po rušnom živote v Berlíne je však pre ňu ťažké zvyknúť si na pokojnú existenciu a pečenie aj prechádzky sa jej čoskoro zunujú. Potom sa však v zámockej hladomorni zamknutej zvnútra nájde telo baróna Philipa von Baugenwitza a Angela chytí druhý dych. Konečne je na scéne problém, ktorý treba vyriešiť! S podporou milovaného manžela a citlivého osobného strážcu sa pustí do nebezpečného pátrania po vrahovi. Nájde ho? Podarí sa jej udomácniť v Kleinfreudenstadte a nájsť si prvý raz v živote priateľov? Ale čo ak je vinník medzi nimi? Takéto otázky môže zodpovedať iba veľká detektívka a Angela sa nenechá zastaviť!

Z nemeckého originálu Miss Merkel: Mord in der Uckermark (Druck und Bindung CPI books GmbH, Leck, Germany 2021) preložila Martina Šturcelová.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055188690
Počet strán
328
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Safier David
Rok vydania
45097
Kód tovaru
0205654
Podobné produkty