TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Skutočná kráľovná

Skutočná kráľovná
Skutočná kráľovná
Je mu vydaná na milosť. A on ju ovláda.

Ľúbostný vzťah nádhernej vzdorovitej princeznej a slávneho hollywoodskeho herca otriasol britskou monarchiou. Ich láska vykvitla nečakane. Princezná Adeline a Josh Jameson si od začiatku uvedomovali, že ich vz
Viac
16,90
Podrobnosti
Je mu vydaná na milosť. A on ju ovláda.

Ľúbostný vzťah nádhernej vzdorovitej princeznej a slávneho hollywoodskeho herca otriasol britskou monarchiou. Ich láska vykvitla nečakane. Princezná Adeline a Josh Jameson si od začiatku uvedomovali, že ich vzťah nemá budúcnosť. Bránil im v tom jej status princeznej a jeho povesť hollywoodskeho lámača ženských sŕdc. No s takou vzájomnou vášňou, priam posadnutosťou, nepočítali.
Krutý zvrat udalostí však milencov rozdelí a Adeline čoraz väčšmi zväzuje protokol a očakávania spojené s titulom. Kráľovskí poradcovia, ktorých úlohou je strážiť tajomstvá a ututlávať škandály, vyvinú nesmierne úsilie, aby dohrali divadielko pre verejnosť až do konca a udržali Josha od Adeline čo najďalej. Nová kráľovná si plne uvedomuje, že s mocou prichádzajú obete. Josh sa však odmietne vzdať ženy, ktorá ho načisto opantala. Zvíťazí napokon koruna alebo láska?

Z anglického originálu His True Queen (EverAfter Romance, London 2018)
preložila Andrea Vargovčíková.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055185835
Počet strán
392
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Malpasová Jodi Ellen
Rok vydania
44880
Kód tovaru
0205215
Podobné produkty