TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Posolstvo noci: Fascinujúci svet snívania

Posolstvo noci: Fascinujúci svet snívania
Posolstvo noci: Fascinujúci svet snívania
Vydajte sa po stopách svojich snov a ponorte sa do fascinujúceho sveta snívania! Úžasná, vizuálne príťažlivá kniha Posolstvo noci bude dokonalým sprievodcom na vašej ceste odhaľovania významu snov. A nielen to. Vysvetlí vám tiež, ako sa vám v snoch p
Viac
16,90
Podrobnosti
Vydajte sa po stopách svojich snov a ponorte sa do fascinujúceho sveta snívania! Úžasná, vizuálne príťažlivá kniha Posolstvo noci bude dokonalým sprievodcom na vašej ceste odhaľovania významu snov. A nielen to. Vysvetlí vám tiež, ako sa vám v snoch prihovára vaše nevedomie a ako vás vo forme symbolov varuje a upozorňuje na chyby, ktorých sa dopúšťate v bdelom živote. Autorka pritom nadväzuje na odkazy takých priekopníkov v tejto oblasti, akými boli S. Freud či C. G. Jung.

Vytvorte si dokonalé prostredie pre spánok, naučte sa, ako sa na sny rozpamätať a využite tieto znalosti pre svoj osobný rast. Tento krásne ilustrovaný snár so špecifickým obrazovým materiálom vás naučí efektívne používať techniky výkladu snov a pochopiť množstvo snových symbolov. Zistite, čo znamenajú osobne pre vás, čo o vás hovoria a čo vám prinesú!

Z anglického originálu Night Vision: A field guide to your dreams vydaného vo vydavateľstve Laurence King Publishing, Londýn v roku 2020, preložil Štefan Kočiš. Vyšlo vo vydavateľstve IKAR, a.s. v roku 2023.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055185309
Počet strán
144
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Cheung Theresa
Rok vydania
44981
Kód tovaru
0205612
Podobné produkty