TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Plemená mačiek: Kompletný sprievodca

Plemená mačiek: Kompletný sprievodca
Plemená mačiek: Kompletný sprievodca
Rozmýšľate, ktoré plemeno mačky bude pre vás to najsprávnejšie, alebo ste len fanúšik, ktorý si rád prečíta podrobnosti a zaujímavosti o týchto úžasných zvieratách? V tejto praktickej, bohato ilustrovanej príručke nájdete všetko, čo potrebujete, ba a
Viac
24,90
Podrobnosti
Rozmýšľate, ktoré plemeno mačky bude pre vás to najsprávnejšie, alebo ste len fanúšik, ktorý si rád prečíta podrobnosti a zaujímavosti o týchto úžasných zvieratách? V tejto praktickej, bohato ilustrovanej príručke nájdete všetko, čo potrebujete, ba aj viac!
Zoznámite sa s podrobnými profilmi viac ako 140 druhov mačiek, približujúcimi ich pôvod, osobitosti, potreby, správanie i zdravotné dispozície. Každý profil obsahuje aj kľúčové údaje špecifické pre plemeno, ako je rozsah hmotnosti, akceptované farby srsti a požiadavky na úpravu.
V samostatných kapitolách sa zoznámite so zásadami starostlivosti o mačky vo všetkých fázach života, s ich výchovou i cvičením. Nájdete tu tiež odborné rady a tipy, týkajúce sa problémov so správaním, ako je hryzenie členkov alebo škrabanie nábytku, komunikácie s mačkou, ako aj ošetrovania a prvej pomoci. Po prečítaní tohto skvelého sprievodcu sa aj z vás stane odborník na mačky!

Z anglického originálu The Complete CAT BREED Book
preložila Miriam Ghaniová.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055188041
Počet strán
256
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
autor neuvedený
Rok vydania
45033
Kód tovaru
0205806
Podobné produkty