TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Pinky

Pinky
Pinky
Čo všetko dokáže jedno malé prasiatko?

Každý z Becciných troch jedenásťročných bratov je na niečo macher, no Becca nevyniká vôbec v ničom. Jedného dňa však zazrie pri ceste malé choré prasiatko a všetko sa zrazu zmení. Becca si prasiatko privlastní
Viac
11,90
Podrobnosti
Čo všetko dokáže jedno malé prasiatko?

Každý z Becciných troch jedenásťročných bratov je na niečo macher, no Becca nevyniká vôbec v ničom. Jedného dňa však zazrie pri ceste malé choré prasiatko a všetko sa zrazu zmení. Becca si prasiatko privlastní a dá mu meno Pinky. A nechce sa oň s nikým deliť!
Pinky hneď pochopí, že patrí iba Becce. No čím je Pinky väčšia a mocnejšia, tým horšie lotroviny vystrája.
No záleží na zničenej kuchyni, rozbitých dverách a vydrancovanom obchode s potravinami, keď ste si konečne našli najlepšiu kamarátku?

Cynthia Kadohata je japonsko-americká spisovateľka, ktorej tvorba je určená všetkým vekovým kategóriám. Napísala niekoľko románov pre dospelých, preslávila sa románom pre mladých dospelých, ale vyšlo jej už aj niekoľko kníh pre deti a mládež. Za svoju tvorbu získala viacero významných ocenení.
Cynthia žije v Kalifornii s dvoma ľuďmi, dvoma psami, dvoma jaštericami, no prasiatko nemá ani jedno, hoci pri písaní Pinky sa do prasiatok zaľúbila.

Marianna Raslin je uznávanou izraelskou ilustrátorkou a animátorkou. Odjakživa milovala prasiatka a rada ich kreslí, takže ponuke ilustrovať Pinky nevedela odolať. Ak práve nevytvára obrázky nezbedných prasiatok, ilustruje iné knihy.

Pre čitateľov od 7 rokov

Z anglického originálu preložila Zdenka Buntová.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055177830
Počet strán
296
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Kadohata Cynthia
Rok vydania
44467
Kód tovaru
0205114
Podobné produkty