TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Petronela Jabĺčková 8: Kúzla a krtince

Petronela Jabĺčková 8: Kúzla a krtince
Petronela Jabĺčková 8: Kúzla a krtince
Petronela Jabĺčková je čarodejnica. No nie obyčajná! Má na starosti jablone, a ako sa v takomto prípade sluší a patrí, býva v jablku.

Je leto a dvojčatá Olívia a Oliver majú narodeniny. V záhrade chystajú veľkú oslavu, na ktorej nebudú chýbať kúzla
Viac
9,90
Podrobnosti
Petronela Jabĺčková je čarodejnica. No nie obyčajná! Má na starosti jablone, a ako sa v takomto prípade sluší a patrí, býva v jablku.

Je leto a dvojčatá Olívia a Oliver majú narodeniny. V záhrade chystajú veľkú oslavu, na ktorej nebudú chýbať kúzla ani kúzelník. Jabĺčková čarodejnica Petronela, ktorá sa s deťmi kamaráti, si vymyslela nezvyčajný darček: čarami ich zmenší na veľkosť chrobákov a vezme na výlet do svojej záhrady. Deti od úžasu ani ústa nezatvoria, lebo dážďovky a kvety sú zrazu obrovské. Pravé vzrušenie však nastane až vtedy, keď malú čarodejnicu poprosí o pomoc krtia rodinka. Otec krt sa už niekoľko dní nevrátil domov. Čo sa stalo? Samozrejme, Petronela a jej kamaráti robia, čo môžu, aby záhadu vyriešili. Neodradia ich ani tmavé podzemné chodby...

Sabine Städingová sa narodila roku 1965 v Hamburgu. Od detstva veľmi rada vymýšľala všakovaké príbehy. Po troch knihách o čarodejnici Magnólii vymyslela pre mladších čitateľov novú postavičku, čarodejnicu Petronelu Jabĺčkovú. Toto je už ôsmy príbeh o malej čarodejnici a jej priateľoch a ďalšie dobrodružstvá pripravuje.

SaBine Büchnerová sa narodila roku 1964 vo Wuppertali a pred štúdiom komunikačného dizajnu vo Wuppertali a animácie na filmovo-televíznej vysokej škole v Babelsbergu pracovala ako sociálna pedagogička v detskom domove. Ilustrovala celý rad kníh a vydala aj vlastné obrázkové knihy. Jej práce už získali celý rad ocenení.

Pre čitateľov od 8 rokov

Z nemeckého originálu preložila Eva Budjačová.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055188478
Počet strán
184
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Städingová Sabine
Rok vydania
45117
Kód tovaru
0205701
Podobné produkty