TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Nebezpečný vojvoda

Nebezpečný vojvoda
Nebezpečný vojvoda
On je nebezpečný a bezohľadný
Agenta britskej koruny Griffina, vojvodu zo Strathmoru, dočasne postavili mimo služby. Je podozrivý zo zločinov, ktoré nespáchal. Hoci sa zúfalo snaží očistiť svoje meno, napokon aj tak skončí v domácom väzení, kde nájde
Viac
13,90
Podrobnosti
On je nebezpečný a bezohľadný
Agenta britskej koruny Griffina, vojvodu zo Strathmoru, dočasne postavili mimo služby. Je podozrivý zo zločinov, ktoré nespáchal. Hoci sa zúfalo snaží očistiť svoje meno, napokon aj tak skončí v domácom väzení, kde nájde prekvapivé rozptýlenie.

Ona je sestra jeho úhlavného nepriateľa
Lady Violet Westová sa chystá vydať za najnudnejšieho muža v Anglicku. Jedného dňa jej však doslova spadne do lona bezočivý vojvoda zo Strathmoru. Naruší jednotvárnosť jej všedných dní a prebudí v nej túžbu po dobrodružstve. Violetin brat je presvedčený, že Griffin je vinný, no ona tomu odmieta uveriť.

Láska neprichádza do úvahy
Griffin nechce, aby sa Violet miešala do sporu, ale tá má svoju hlavu. Medzi vojvodom so zlou povesťou a odhodlanou dámou tak vznikne tajné spojenectvo. Snaha odhaliť pravdu sa mieša s nebezpečenstvom, no väčšou hrozbou je možnosť, že sa do seba zaľúbia.

Z anglického originálu Dangerous Duke (Happily Ever After Books, LLC 2019) preložila Jana Seichertová.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055182322
Počet strán
304
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Scott Scarlett
Rok vydania
44676
Kód tovaru
0205197
Podobné produkty