TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Návrat

Návrat
Návrat
Je slnečný augustový deň a Leopold Verhaven sa po dvadsiatich štyroch rokoch dostáva z väzenia opäť na slobodu. Neuplynie ani rok a skupinka detí nájde jeho zmrzačené telo v lesoch neďaleko Behrenu. Prípadu sa chopí komisár Van Veeteren, ktorý pri pá
Viac
13,90
Podrobnosti
Je slnečný augustový deň a Leopold Verhaven sa po dvadsiatich štyroch rokoch dostáva z väzenia opäť na slobodu. Neuplynie ani rok a skupinka detí nájde jeho zmrzačené telo v lesoch neďaleko Behrenu. Prípadu sa chopí komisár Van Veeteren, ktorý pri pátraní po vrahovi bližšie poznáva Verhavenovu minulosť. Niekdajšia hviezda medzi šprintérmi bola odsúdená za údajné zabitie svojich dvoch mileniek. No Verhaven sa k činu nikdy nepriznal a po celý čas trval na svojej nevine. Bol obeťou a skutočný vinník len zahládza stopy? Alebo vzal niekto zákon do vlastných rúk, pretože sa mu trest za smrť dvoch mladých žien nezdal dostatočný?

Zo švédskeho originálu Aterkomsten (Sättning Bonniers Fotosätteri Printed in Sweden ScandBook AB, Falun 2003) preložili Lenka Kočišová a Zuzana Inczingerová.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055180809
Počet strán
344
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Nesser Hakan
Rok vydania
44512
Kód tovaru
0205020
Podobné produkty