TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Nástroje, 2. vydanie

Nástroje, 2. vydanie
Nástroje, 2. vydanie
Náročné životné udalosti sa nevyhýbajú nikomu. Tradičný terapeutický prístup upriamuje pozornosť do minulosti a je zdĺhavý, no keď sa odhodláte vyhľadať pomoc odborníka, dúfate, že sa vám uľaví okamžite. Potrebujete riešenie – tu a teraz – a nástroje
Viac
14,90
Podrobnosti
Náročné životné udalosti sa nevyhýbajú nikomu. Tradičný terapeutický prístup upriamuje pozornosť do minulosti a je zdĺhavý, no keď sa odhodláte vyhľadať pomoc odborníka, dúfate, že sa vám uľaví okamžite. Potrebujete riešenie – tu a teraz – a nástroje vám ho ponúkajú. Majú úžasnú schopnosť zmeniť vašu náladu a vnímanie skutočnosti ihneď. Z nepríjemnej skúsenosti alebo inej životnej ťažkosti robia príležitosť. Nástroje dramaticky menia váš uhol pohľadu a dodávajú istotu, že smútok a beznádej pominú.
Phil Stutz a Barry Michels využívajú nástroje v terapeutickej praxi dlhé roky a táto revolučná metóda sa dostáva k čitateľom nielen prostredníctvom knihy, ale aj dokumentárneho filmu na Netflixe, ktorý režíroval známy hollywoodsky herec Jonah Hill.

Z anglického originálu The Tools vydaného vo vydavateľstve ?Random House Publishing Group preložil Matúš Kyčina. Vyšlo vo vydavateľstve IKAR, a.s. – v roku 2023.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055188256
Počet strán
216
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Stutz, Barry Michels Phil
Rok vydania
45041
Kód tovaru
0205979
Podobné produkty