TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Merdyn 2: Bojovníčka zo šatníka

Merdyn 2: Bojovníčka zo šatníka
Merdyn 2: Bojovníčka zo šatníka
Nové zábavné dobrodružstvá temnovekého čarodejníka v modernom svete

Merdyn Divoký (temnoveký čarodejník), Rosa (ktorá rozhodne nie je iba jeho pomocníčka z dvadsiateho prvého storočia) a Bublík (rozprávajúce morské prasiatko) riešia ďalšiu katastrof
Viac
14,90
Podrobnosti
Nové zábavné dobrodružstvá temnovekého čarodejníka v modernom svete

Merdyn Divoký (temnoveký čarodejník), Rosa (ktorá rozhodne nie je iba jeho pomocníčka z dvadsiateho prvého storočia) a Bublík (rozprávajúce morské prasiatko) riešia ďalšiu katastrofu...
Merdynov pomstychtivý úhlavný nepriateľ, obrovský bojovník Vanheldon, uniesol Rosinho brata do veľmi, veľmi, veeeľmi ďalekej minulosti. A hoci ju brat neskutočne štve, Rosa vie, že ho musí zachrániť.
Minulosť je však dosť veľké miesto na hľadanie, najmä keď je niekto odhodlaný používať proti nim temnú mágiu. Dokážu Rosa a Merdyn zvíťaziť a nespôsobiť zmätky cestovaním v čase? A prestane Bublík niekedy všade vypúšťať hovienka?

Simon Farnaby je autorom viacerých mimoriadne obľúbených britských rodinných televíznych seriálov a filmov. U nás zožali veľký úspech filmy Paddington a Paddington 2, v ktorých si Farnaby aj zahral.
Prvá časť série o Merdynovi – Čarodejník v stodole – bola jeho prvou knihou pre deti. Simon je nadšený amatérsky čarodejník a často ho možno nájsť v záhrade, kde (neúspešne) skúša zeleninové zaklínadlá.

Claire Powell je úspešná ilustrátorka, ktorá rozbehla svoju umeleckú dráhu v špajze. Rodičia jej ju potom prerobili na umelecký ateliérik.
Pôvodne sa venovala tvorbe pre veľké televízne kanály, kým ju návšteva výstavy detských kníh nepriviedla späť k ilustrátorstvu.
Claire žije a pracuje v Londýne, v ateliéri iba o trošičku väčšom ako špajza.

Z anglického originálu preložil Martin Štulrajter.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055188195
Počet strán
312
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Farnaby Simon
Rok vydania
45061
Kód tovaru
0205148
Podobné produkty