TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Merdyn 1: Čarodejník v stodole

Merdyn 1: Čarodejník v stodole
Merdyn 1: Čarodejník v stodole
Zábavné dobrodružstvá temnovekého čarodejníka v modernom svete

Merdyn Divoký prichádza z temnoveku. Je to najväčší černokňažník všetkých čias, ktorého za zlé správanie vyhnali do dvadsiateho prvého storočia. Rosa je celkom obyčajné dievča. Žije v Ba
Viac
14,90
Podrobnosti
Zábavné dobrodružstvá temnovekého čarodejníka v modernom svete

Merdyn Divoký prichádza z temnoveku. Je to najväčší černokňažník všetkých čias, ktorého za zlé správanie vyhnali do dvadsiateho prvého storočia. Rosa je celkom obyčajné dievča. Žije v Bashingforde, najnudnejšom meste na svete. Jej snom je dať do poriadku vzťahy v ich rodine.
Keď Rosa náhodou stretne Merdyna, zistí, že práve on by jej vedel poskytnúť to, čo potrebuje. Výmenou za čarovný elixír, ktorý by jej pomohol spojiť ich nešťastnú rodinu, Rosa súhlasí, že pomôže Merdynovi zorientovať sa v zmätku moderného sveta. A to určite nebude jednoduché.

Simon Farnaby je autorom viacerých mimoriadne obľúbených britských rodinných televíznych seriálov a filmov. U nás zožali veľký úspech filmy Paddington a Paddington 2, v ktorých si Farnaby aj zahral.
Toto je jeho prvá kniha pre deti. Simon je nadšený amatérsky čarodejník a často ho možno nájsť v záhrade, kde (neúspešne) skúša zeleninové zaklínadlá.

Claire Powell je úspešná ilustrátorka, ktorá rozbehla svoju umeleckú dráhu v špajze. Rodičia jej ju potom prerobili na útulný ateliérik.
Pôvodne sa venovala tvorbe pre veľké televízne kanály, kým ju návšteva výstavy detských kníh nepriviedla späť k ilustrátorstvu.
Claire žije a pracuje v Londýne, v ateliéri iba o trošičku väčšom ako špajza.

Z anglického originálu preložil Martin Štulrajter.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055185446
Počet strán
384
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Farnaby Simon
Rok vydania
44853
Kód tovaru
0205147
Podobné produkty