TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Mám sa rád taký, aký som

Mám sa rád taký, aký som
Mám sa rád taký, aký som
Kniha o pochopení vlastnej hodnoty pre deti a tak trochu aj pre rodičov

Pomôž Pinkovi uveriť v seba a on pomôže tebe!
Pink je malý tvor, ktorý ešte stále rastie. Je trochu nesmelý a niekedy nevie, či to, čo si myslí a cíti, je v poriadku. Bojí sa sv
Viac
12,90
Podrobnosti
Kniha o pochopení vlastnej hodnoty pre deti a tak trochu aj pre rodičov

Pomôž Pinkovi uveriť v seba a on pomôže tebe!
Pink je malý tvor, ktorý ešte stále rastie. Je trochu nesmelý a niekedy nevie, či to, čo si myslí a cíti, je v poriadku. Bojí sa svojich slabých stránok, pretože sa ich ešte nenaučil prijať. Nie je si istý, či je rovnako dôležitý ako ostatní. Skúma sa a usiluje sa so sebou spriateliť.

Kniha psychologičky Urszuly Młodnickej a ilustrátorky Agnieszky Waligórovej vyzdvihuje jedinečnosť každého z nás. Na svete neexistujú dvaja rovnakí ľudia. Preto si neopakovateľný a nenahraditeľný. Čo neznamená, že nemáš chyby. Máš svoje prednosti aj slabosti. Ako každý. Vďaka nim si tým, kým si, a máš svoju hodnotu. Rovnako ako Pink – tvoj nový priateľ.

Pink v rozhovore s neznámou osobou, ktorá môže predstavovať rodiča či dobrého kamaráta, opisuje napríklad svoj neúspech alebo strach zo zlyhania. Tento prístup ti umožní pozrieť sa na vlastné problémy z inej perspektívy. Neznámy v odpovediach ponúka Pinkovi i všetkým čitateľom útechu, oporu, no aj jednotlivé rady a riešenia. V šestnástich kapitolách obohatených o rôzne praktické cvičenia, či kreatívne grafické prvky, zažiješ rôzne modelové situácie, ktoré môžu aj v tebe občas vyvolávať pochybnosti a obavy. Pink ti však ukáže, ako sa dá všetko pomerne ľahko a hravo zvládnuť.

Kúpou tejto knihy podporíte aktivity Nadácie Markíza, ktoré majú za cieľ zmeniť kvalitu života detí, potešiť ich, pomôcť im splniť ich vytúžené sny a ciele.

Pre čitateľov od 5 rokov

Z poľského originálu preložil Ladislav Holiš.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055189758
Počet strán
136
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Młodnicka, Agnieszka Waligóra Urszula
Rok vydania
45138
Kód tovaru
0205754
Podobné produkty