TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Ľudové rozprávky o zvieratkách

Ľudové rozprávky o zvieratkách
-5%
Ľudové rozprávky o zvieratkách
Príbehy z knihy Ľudové rozprávky o zvieratkách zavedú mladých čitateľov a deti počúvajúce rozprávky do ich rozprávkového sveta. Dozvedia sa, ako sa podarí dať príučku chamtivému tureckému cisárovi, na čo budú stačiť tri vrecia chytrosti kmotry líšky
Viac
5,95 
5,65
Od: 07.01.2022   Do vypredania zásob!
Podrobnosti
Príbehy z knihy Ľudové rozprávky o zvieratkách zavedú mladých čitateľov a deti počúvajúce rozprávky do ich rozprávkového sveta. Dozvedia sa, ako sa podarí dať príučku chamtivému tureckému cisárovi, na čo budú stačiť tri vrecia chytrosti kmotry líšky a čo sa stane, keď zaznie zaklínadlo „Burgutargafargakargas!“.

Na rozprávkové prasiatko čaká neľahká úloha, pretože sa musí postaviť nahnevanej svorke vlkov a aj kozliatka sa smelo vzoprú zlomyseľnému vlkovi.

Rozprávky o líške, medveďovi alebo zajacovi nielen čitateľov rozosmejú a dajú podnet zamyslieť sa, ale taktiež ukážu správny smer k rozoznávaniu podstatných životných hodnôt.

Najmenších okrem rozprávok zaujmú aj milé ilustrácie, ktoré sú vhodnými doplnkami tohto výberu ľudových rozprávok o zvieratkách.
Viac o produkte
EAN kódok
9788080886011
Vydavateľstvo
Matys
Autor
autor neuvedený
Rok vydania
2019.11.11.
Kód tovaru
0622535
Podobné produkty