TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Lesné zvieratá

Lesné zvieratá
Lesné zvieratá
Prostredníctvom nádherných ilustrácií objavte skutočnú krásu 15 divožijúcich zvierat

Chceli by ste stretnúť ozajstného vlka? Radi by ste si obzreli medveďa zblízka alebo by ste sa chceli zadívať srncovi hlboko do očí? Vo voľnej prírode je to priam
Viac
15,90
Podrobnosti
Prostredníctvom nádherných ilustrácií objavte skutočnú krásu 15 divožijúcich zvierat

Chceli by ste stretnúť ozajstného vlka? Radi by ste si obzreli medveďa zblízka alebo by ste sa chceli zadívať srncovi hlboko do očí? Vo voľnej prírode je to priam nemožné, lebo zvieratá sú plaché a pred ľuďmi sa schovávajú. V tejto knižke sa vám však ukážu v celej svojej kráse.

Samozrejme, nie všetky zvieratá sa zmestia na stránku knihy, preto je v niektorých prípadoch v životnej veľkosti zobrazená iba hlava. Celé zviera si môžete pozrieť zmenšené hneď na nasledujúcej strane, kde nájdete aj nejakú časť jeho tela v skutočnej veľkosti: mohutnú medvediu labu, veľké jelenie parohy či špicaté rysie zuby.

Tak ako sa vy líšite zovňajškom od svojich príbuzných, ani zvieratá toho istého druhu nevyzerajú navlas rovnako. Niektoré sú menšie, iné väčšie, jedny sú štíhlejšie a druhé zavalitejšie. Odlišujú sa aj sfarbením srsti či peria. V tejto knižke sú zvieratá ilustrované tak, aby zodpovedali väčšine zástupcov svojho druhu.

Okrem ilustrácií v knižke nájdete o každom zvierati aj základné informácie, ako je napríklad veľkosť tela, hmotnosť, dĺžka života, typické správanie, potrava a nechýbajú ani zaujímavosti.

Ilustroval Manfred Rohrbeck.

Pre čitateľov od 6 rokov

Z nemeckého originálu preložila Veronika Lašová.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055184234
Počet strán
56
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Haag Holger
Rok vydania
44883
Kód tovaru
0205240
Podobné produkty