TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Ľahký muž v predposlednom dejstve

Ľahký muž v predposlednom dejstve
Ľahký muž v predposlednom dejstve
Témou zatiaľ poslednej knihy ANINY LACKOVIČOVEJ sa znovu stal akčný senior túžiaci po zmenách. Hlavné postavy jej noviel žijú síce obklopené rodinami, ale nie vždy sa v nich cítia komfortne. Ivan, ľahký muž, ako ho nazýva jeho vzorná švagriná, by aj
Viac
15,90
Podrobnosti
Témou zatiaľ poslednej knihy ANINY LACKOVIČOVEJ sa znovu stal akčný senior túžiaci po zmenách. Hlavné postavy jej noviel žijú síce obklopené rodinami, ale nie vždy sa v nich cítia komfortne. Ivan, ľahký muž, ako ho nazýva jeho vzorná švagriná, by aj po ženbe z vypočítavosti najradšej žil ako za slobodna. Ženy ho milujú, no on ani nevie ako, zhreší práve s takou, od ktorej iní bočia. Ženatý údržbár penzista Plank zasa pookreje, keď sa na počítačovom kurze (Samozvanec Samo Sato) zoznámi s mladučkou Maďarkou Žuži. Spoločné návštevy pivárne vyzerajú viac než sľubne... V novele Nič to, že kokceš robí spočiatku nasilu moderná matka, neskôr staromódna babka všetko preto, aby si udržala pozíciu bytosti, bez ktorej sa rodina nezaobíde. Svoje pedagogické vzdelanie najprv uplatňuje na dcére, neskôr na vnučke s miernym hendikepom. No nitky, ktorými poťahuje, sa často zauzľujú. Našťastie, neroztrhnú sa.
Príbehy Aniny Lackovičovej iskria šťavou, jemným humorom a porozumením. Kto má rád ozajstnú literatúru, bude sa k nim určite neraz vracať.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055187884
Počet strán
344
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Lackovičová Anna
Rok vydania
45110
Kód tovaru
0205865
Podobné produkty