TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Kniha kvízov pre páry

Kniha kvízov pre páry
Kniha kvízov pre páry
Spoznajte jeden druhého a oživte svoj vzťah

Ak existuje kľúč k harmonickému vzťahu, je ním komunikácia. Či ste spolu štyri mesiace alebo štyridsať rokov, viac než stovka odľahčených otázok v Knihe kvízov pre páry podnieti zmysluplné rozhovory a zapá
Viac
12,90
Podrobnosti
Spoznajte jeden druhého a oživte svoj vzťah

Ak existuje kľúč k harmonickému vzťahu, je ním komunikácia. Či ste spolu štyri mesiace alebo štyridsať rokov, viac než stovka odľahčených otázok v Knihe kvízov pre páry podnieti zmysluplné rozhovory a zapáli iskru. Objavíte o sebe nové veci, lepšie sa spoznáte a dokonca sa pri tom aj zabavíte.

Spomeňte si na svoju minulosť, ponorte sa hlbšie do prítomnosti a vybudujte si šťastnú spoločnú budúcnosť. Otázky v tejto knihe postupujú od základných až k takým, pri ktorých sa budete musieť skutočne zamyslieť. Sú vhodné pre partnerov, ktorí sa ešte len spoznávajú, ale aj tých, ktorí si myslia, že sa už dokonale poznajú.

Rôzne témy – Komplexné otázky pokrývajú mnoho tém: od vašich koníčkov a záujmov ako jednotlivcov až po zoznam obľúbených párových aktivít.
Hravé odmeny – Trocha priateľskej súťaživosti nezaškodí! Ceny majstra kvízu na konci každej kapitoly sú v skutočnosti zábavné experimenty, ktorých cieľom je zoceliť vás ako pár.

Spýtaj sa ma na čokoľvek – Návod na konštruktívne spôsoby, ako klásť partnerovi otázky, ktoré nenájdete v knihe.

Z anglického originálu The Couple’s Quiz Book (Callisto Media, 2020) preložila Sára Moyzesová.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055182056
Počet strán
176
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Muňoz Alicia
Rok vydania
44593
Kód tovaru
0205164
Podobné produkty