TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Keď sa vrátil

Keď sa vrátil
Keď sa vrátil
To leto bolo najkrajším v jej živote. Raven stretla Gavina, muža svojich snov, no nanešťastie... bol pre ňu nedosiahnuteľný. Pre jeho matku bola nikto, len najatá pomocná sila, ktorá sa jej synovi nemohla rovnať. Nikdy by nedovolila, aby ostali spolu
Viac
13,90
Podrobnosti
To leto bolo najkrajším v jej živote. Raven stretla Gavina, muža svojich snov, no nanešťastie... bol pre ňu nedosiahnuteľný. Pre jeho matku bola nikto, len najatá pomocná sila, ktorá sa jej synovi nemohla rovnať. Nikdy by nedovolila, aby ostali spolu. A tak sa skrývali, až kým Raven nedonútila odísť.

Ubehlo desať rokov a neprešiel ani deň, aby si Raven na Gavina nespomenula. O jeho súčasnom živote vie len toľko, že žije a pracuje za oceánom. Okolnosti ju po rokoch privádzajú na to isté miesto, kde sa spoznali, preto je len otázkou času, kedy na seba opäť narazia. Spomenie si na ňu niekedy? Čo ak ju nenávidí? Čo ak miluje inú?
Myslela si, že je medzi nimi koniec, ale jedného dňa sa Gavin spoza oceánu vráti. A ona nie je na jeho návrat vôbec pripravená.

Z anglického originálu The Day He Came Back (USA, 2019) preložila Miriam Ghaniová.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055181622
Počet strán
320
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Wardová Penelope
Rok vydania
44628
Kód tovaru
0204868
Podobné produkty