TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Hrozby sú všade okolo nás (Hrozbológia 1)

Hrozby sú všade okolo nás (Hrozbológia 1)
-5%
Hrozby sú všade okolo nás (Hrozbológia 1)
V novej sérii s príznačným názvom Príručka hrozbológie nájdete všetko, načo prišiel vážený a svetaznalý drocent Leon Neón. Ak sa chcete zachrániť, keď váš školský autobus prepadnú piráti, v žiadnom prípade nevyslovujte slová zlato ani poklad. A nech
Viac
9,95 
9,45
Od: 07.01.2022   Do vypredania zásob!
Podrobnosti
V novej sérii s príznačným názvom Príručka hrozbológie nájdete všetko, načo prišiel vážený a svetaznalý drocent Leon Neón. Ak sa chcete zachrániť, keď váš školský autobus prepadnú piráti, v žiadnom prípade nevyslovujte slová zlato ani poklad. A nech vám ani nenapadne spomínať, že máte doma zlatú rybku alebo že sa vaša sesternica volá Zlatica. Keď dostanete mačiatko, najprv si overte, či je to naozaj mačiatko, a nie mláďa tigra.
Ako zistíte, či je váš učiteľ upír? Čo všetko sa vám môže prihodiť na bicykli? Ktorý člen rodiny je najnebezpečnejší?
Ak vám ešte zostalo niečo z pudu sebazáchovy, určite si prečítajte rady najväčšieho hrozbológa na svete. Možno vám to zachráni život. Knihu plnú hrozieb a desov by si mal povinne prečítať každý. Je v nej toľko obrázkov, že ju ocení i ten najlenivejší čitateľ. Aj tí predsa potrebujú vedieť, ako sa vyhnúť všetkým hrôzam a nebezpečenstvám a prežiť v hrôzostrašnej džungli dnešného sveta.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055639963
Počet strán
224
Väzba
mäkká
Jazyk
SK
Vydavateľstvo
Slovart
Autor
David O´Doherty
Rok vydania
2020
Kód tovaru
93591
Podobné produkty