TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Hnevám sa! A mám na to právo

Hnevám sa! A mám na to právo
Hnevám sa! A mám na to právo
Ako porozumieť sebe a svojmu dieťaťu

Lidija Parchiťko je známa psychoterapeutka, ktorá sa špecializuje na vzťahy medzi rodičmi a deťmi. Jej kniha Hnevám sa! A mám na to právo! je zameraná na vnútorný svet matiek, ktoré po narodení prvého dieťaťa zis
Viac
14,90
Podrobnosti
Ako porozumieť sebe a svojmu dieťaťu

Lidija Parchiťko je známa psychoterapeutka, ktorá sa špecializuje na vzťahy medzi rodičmi a deťmi. Jej kniha Hnevám sa! A mám na to právo! je zameraná na vnútorný svet matiek, ktoré po narodení prvého dieťaťa zisťujú, že aj napriek očakávanému materstvu na všeličo nie sú pripravené. Žiaľ, v tejto nepripravenosti plnej obáv, vyčerpanosti i bezradnosti sa málokedy stretávajú s pochopením okolia.
Kniha predstavuje vzácnu pomocnú ruku, podávanú v pravý čas, keď neviete ako ďalej a zmáhajú vás pochybnosti. Bohaté príklady z psychologickej poradne, ako aj mnohonásobne v rodinách vyskúšané a overené odporúčania vám poslúžia ako praktický ukazovateľ cesty k šťastnému rodičovstvu a k šťastnému potomkovi. Na tejto ceste potrebujete len jediné: dôverovať svojmu vlastnému vnútornému dieťaťu – tomu, ktoré je hlboko ukryté v každom z nás.

Z ruského originálu Ja zlyus'! I imeyu pravo, vydaného vo vydavateľstve Eksmo
v roku 2021, preložila Silvia Semaková.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055186269
Počet strán
256
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Parchiťko Lidija
Rok vydania
44879
Kód tovaru
0205390
Podobné produkty