TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Hermes: Príbeh ikonickej módnej značky

Hermes: Príbeh ikonickej módnej značky
Hermes: Príbeh ikonickej módnej značky
Unikátny obrazový sprievodca históriou módnej značky Hermes

Príbeh slávneho módneho domu začal písať francúzsky sedlár a postrojár Thierry Hermes v roku 1837 v sedlárskej dielni. Jeho unikátna metóda šitia, vďaka ktorej držia stehy pevne pri sebe, a
Viac
16,90
Podrobnosti
Unikátny obrazový sprievodca históriou módnej značky Hermes

Príbeh slávneho módneho domu začal písať francúzsky sedlár a postrojár Thierry Hermes v roku 1837 v sedlárskej dielni. Jeho unikátna metóda šitia, vďaka ktorej držia stehy pevne pri sebe, aj keby jeden či dva povolili, sa pri výrobe kabeliek tejto značky používa dodnes.

Kniha História módy do vrecka: Hermes rozpráva o značke, ktorá spája majstrovstvo minulosti s eleganciou súčasnosti. Ikonické kabelky, typické oranžové škatuľky, fanúšikovia z radov prominentov – módne doplnky značky Hermes sú dnes synonymom luxusu a stali sa ozdobou šatníkov Grace Kellyovej, Jane Birkinovej, Victorie Beckhamovej či Cardi B.

Text uznávanej odborníčky na módu Karen Homerovej dopĺňa množstvo fotografií najžiadanejších výrobkov vrátane hodvábnych šatiek, legendárnych kabeliek Birkin a Kelly či záberov z prehliadkových mól.

Z anglického originálu preložila Sára Moyzesová.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055185538
Počet strán
160
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Homer Karen
Rok vydania
44945
Kód tovaru
0205821
Podobné produkty