TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Diabol v prestrojení

Diabol v prestrojení
Diabol v prestrojení
Lady Merritt Sterlingová nie je nijaká krehká kvetinka. Riadi prepravnú spoločnosť po zosnulom manželovi a snaží sa vyhýbať škandálom. Neprajná londýnska smotánka totiž čaká len na to, kedy zlyhá. Úspech sa neodpúšťa, a ak ho navyše dosiahne sebavedo
Viac
13,90
Podrobnosti
Lady Merritt Sterlingová nie je nijaká krehká kvetinka. Riadi prepravnú spoločnosť po zosnulom manželovi a snaží sa vyhýbať škandálom. Neprajná londýnska smotánka totiž čaká len na to, kedy zlyhá. Úspech sa neodpúšťa, a ak ho navyše dosiahne sebavedomá a svetaskúsená žena, spoločnosť sa môže zblázniť. No keď Merritt vtrhne do života svojrázny výrobca whisky Keir McRae, jej odhodlanie čelí skúške.
Keir má po príchode do Londýna len dva ciele. Nedať sa zabiť a odolať čaru lady Sterlingovej. V oboch prípadoch je jeho budúcnosť neistá. Netuší, kto a prečo sa ho usiluje zbaviť, no Merritt je jediná, komu môže veriť. Zdá sa, že vzájomná príťažlivosť je silnejšia než rozdiely medzi nimi.
Nebezpečenstvo sa stupňuje a Merritt je pripravená ochrániť milovaného muža za každú cenu. Dokonca aj keď sa ukáže, že by mohol byť tým pravým diablom v prestrojení.

Z anglického originálu Devil in Disguise (Avon Books, an Imprint of HarperCollins Publishers, New York 2021) preložila Denisa Jahičová.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055185583
Počet strán
320
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Kleypasová Lisa
Rok vydania
44852
Kód tovaru
0205342
Podobné produkty