TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Bylinky, kadidlá a vydymovanie

Bylinky, kadidlá a vydymovanie
Bylinky, kadidlá a vydymovanie
Christine Fuchsová vás vo svojej knihe Bylinky, kadidlá a vydymovanie zavedie do zmyslového sveta kadidiel. Tradícia, ktorá už takmer upadla do zabudnutia, v súčasnosti opäť zažíva svoju renesanciu – v oázach oddychu a zdravia, v kanceláriách, ale aj
Viac
14,90
Podrobnosti
Christine Fuchsová vás vo svojej knihe Bylinky, kadidlá a vydymovanie zavedie do zmyslového sveta kadidiel. Tradícia, ktorá už takmer upadla do zabudnutia, v súčasnosti opäť zažíva svoju renesanciu – v oázach oddychu a zdravia, v kanceláriách, ale aj doma. V minulosti ju však poznali a obľubovali všetky vyspelé kultúry. Rituály s kadidlami a aromatickými esenciami sa bežne praktikovali pri špeciálnych príležitostiach.
Tento bohato ilustrovaný sprievodca ponúka komplexné znalosti nielen pre začiatočníkov – od rôznych druhov kadidiel až po špecifické príslušenstvo –, ale aj pre pokročilejších milovníkov vôní a relaxu, ktorých navedie množstvom praktických rád. Naučíte sa, ako sa správne zbiera kadidlovník a ako si môžete vyrobiť vlastné zmesi. Kniha vám tiež v štyridsiatich portrétoch rastlín predstaví tie najlepšie a najobľúbenejšie domáce a exotické kadidlové látky, ako aj ich praktické použitie a účinky.
Vstúpte s nami do magického sveta kadidiel, uvoľnite sa pri vôni levandule, upokojte svoje zmysly pri myrhe a vyčistite svoje domovy pomocou šalvie a borievky.

Z nemeckého originálu Räuchern mit heimischen Pflanzen, vydaného vo vydavateľstve Franckh-Kosmos Verlags-GmbH & Co. KG, Štuttgart v roku 2016, preložil Ivan Fekete. Vyšlo vo vydavateľstve IKAR, a.s. – AJNA, v roku 2022.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055184838
Počet strán
96
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
Fuchsová Christine
Rok vydania
44851
Kód tovaru
0205097
Podobné produkty