TOP produkty

Prepáčte za dočasné chyby! Akurát pracujeme na stránke, aby bola lepšia a krajšia. Za pochopenie ďakujeme!

Info o knihách: 0908 564 063 | info@knihymolnar.sk

Ak tečie krv

Ak tečie krv
Ak tečie krv
Holly Gibneyová z detektívnej agentúry Stratení nájdení pracuje na prípade
zmiznutého psa - a na zlepšení svojej asertivity -, keď uvidí v televízii zábery z výbuchu bomby na strednej škole Alberta Macreadyho. Len čo si však znova naladí nočné správy
Viac
19,90
Podrobnosti
Holly Gibneyová z detektívnej agentúry Stratení nájdení pracuje na prípade
zmiznutého psa - a na zlepšení svojej asertivity -, keď uvidí v televízii zábery z výbuchu bomby na strednej škole Alberta Macreadyho. Len čo si však znova naladí nočné správy, uvedomí si, že s reportérom, ktorý bol na mieste činu ako prvý, nie je niečo v poriadku. Tak sa začína poviedka Ak tečie krv, samostatné pokračovanie románu Outsider (IKAR 2019). A to, že zbierka poviedok nesie jej názov, nie je náhoda. "Ak tečie krv, ide to na titulku" hovorí sa medzi novinármi a reportérmi. Vedia prečo.
Sprevádzajú ju ďalšie tri príbehy - Telefón pána Harrigana, Chuckov život a Krysa z pera obľúbeného a výnimočne nadaného spisovateľa, ktorý sa počas svojej plodnej kariéry k tejto kratšej literárnej forme opakovane vracia.
Mnohé z jeho poviedok sa stali predlohou kultových filmov. Ale ako hovorí Stephen King: "Filmy sú prchavé, zatiaľ čo knihy - teda tie dobré - sú na večné veky, alebo aspoň skoro."

Z anglického originálu If it bleeds (Scribner, an imprint of Simon & Schuster, Inc., New York, 2020) preložila Ivana Krekáňová.
Viac o produkte
EAN kódok
9788055188102
Počet strán
456
Vydavateľstvo
IKAR, a.s.
Autor
King Stephen
Rok vydania
45012
Kód tovaru
0205281
Podobné produkty